Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kuks Werewolves

Každý týden představíme skupinu fanoušků. Pro první díl jsme si vybrali nově vzniklou skupinu Kuks Werewolves, která na výjezdu v Plzni  představila premiérově svojí vlajku. Skupina má zatím 2 členy ale je víc než jasné, že se do budoucna rozroste.

Jak vzniknul název Kuks Werewolves?

Kuksman bydlí ve Dvoře Králové. Stankelin je rozený Hradečák. Obec Kuks nás spojuje již od dětství, kde jsme společně vyrůstali a trávíme tam svůj volný čas i nadále. Název Kuks Werewolves vznikal dlouho, chtěli jsme mít název jaký nikdo nemá a nakonec jsme se shodli na Werewolves (Vlkodlaci). Na vlajce máme dva vlkodlaky, kteří chrání hradecký znak .

Kde vás na domácích zápasech najdeme? Jezdíte i ven?

Na domácích zápasech nás najdete pouze na montované tribuně. Kuksman jezdí na zápasy ven již druhým rokem pravidelně. Stankelin si letos připsal první ostrý výjezd na hřiště lídra do Plzně. Z toho vyplývá, že na hřištích soupeřů nás teď uvidíte víceméně pořád.

Jaký máte názor na nabídku fanshopu. Co v něm chybí a co je úplně mimo?

Na fanshop máme kladné názory, akorát by mohlo být více druhů pletených šál. Myslíme, že firma která se o fanshop stará, pro něj dělá první a poslední a také doufáme, že na Malšáku uvidíme brzy jen černobílé tribuny.

Kolik by měl mít kapacitu nový stadion?

Nový stadion by měl podle našeho názoru mít kapacitu 12 - 15 000 míst.

Co by se podle vás mělo zlepšit na fans scéně?

Scéna se zlepšuje. Náš fanklub i kotel se rozrůstá a to je jenom dobře.

Spolupracujete s nějakou další skupinou fanoušků?

S každým vycházíme skvěle, ale poslední dobou spolupracujeme hlavně s BWP. Například již ve zmiňované Plzni, kde jsme společně připravili  nápis a balónky. Efekt byl myslím hezký.

Máte nějaký vzkaz pro fanoušky?

Na závěr bychom Vám chtěli říct, že pokud by jste chtěli založit svou vlastní skupinu nebo se stát členem fan clubu, tak se toho nebojte, a určitě tak učiňte.

<- ZPĚT

TOPlist