Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Miss ultras : Gábina Jordánková

Nedávno web http://ultrasfchk.webnode.cz/ vyhlásil soutěž  o miss ultras. Vítězkou soutěže se stala Gábina Jordánková a tady je s ní stručný rozhovor.

 

Můžeš se trochu představit fanouškům?

Takže, jmenuji se Gábina,Je mi 21 let a pocházím z Okříšek nedaleko Třebíče. Studuji Vyšší zdravotnickou školu, obor zdravotní sestra. Mezi mé záliby patří šipky, fotbal,sport,hudba …a mé oblíbené barvy jsou černá a bílá;)

Soutěžit o miss ultras byl tvůj nápad ? Jak vysoko si ceníš tohodle titulu?

Můj nápad to nebyl, myslím, že to byl tvůj nápad :DD Jinak titulu si samozřejmě vážím a všem děkuji za hlasy.

Někoho určitě napadne, že jsi se jen vyfotila  se suvenýry Hradce ale s fotbalem němáš nic společného, možná nejsi ani fanynka. Co by si k tomu řekla? 

Fotky se suvenýry Hradce vznikly nějaký týden před tím, než vůbec tato soutěž byla, takže opravdu nee;) Jinak ti, kteří mě znají ví, že na domácí zápasy chodím na každý. Muselo by se  fakt něco tragickýho stát, abych nešla a na výjezdy tak na polovinu jezdím taky …

Obecně na fotbal chodí málo žen, můžeš z tvého pohledu říct, proč tomu tak je a co by se mělo změnit?

Tak já od mládí fotbal hrála, a tím, že jsem se přestěhovala do Hradce na studia, tak jsem začala fandit pořádnýmu fotbalu …;)  Spousta žen dá raději přednost kafíčku s kamarádkou v teplé kavárně, než pivu v kelímku ještě kolikrát v zimě a dešti ;)

Sama jsi hrála fotbal, za jaký tým a na jakém postu jsi nastupovala?

Jsem odchovankyně SK Okříšky, a jelikož u nás kolektivních sportů moc nebylo, tak byla volba jasná … Vlastně jsem v 12ti letech vyměnila tanec za fotbal ,což je docela paradox;)  Nastupovala jsem jako pravý útok.

Jsi zadaná? S kým na fotbal chodíš?

Na fotbal chodím s přáteli, kteří jsou dlouholetými fandy Hradce…;)

A jsi zadaná?:-)

Nebudu komentovat :)

Máš nějáký oblíbený chorál nebo který se ti nejvíc líbí?

Mám ráda jednoduchost a výstižnost. Například: „Jedeme Hradec jedeme“ ale samozřejmě každý chorál má svoje.

V současné době se řeší situace okolo stadionu. Věříš v nový? Kde podle tebe budou příští rok Votroci hrát?

Samozřejmě, že bych si nový stadion přála. Malšák je ale Malšák. Mně se tu líbí. Kéž by tedy hráli příští rok na Bavlně, když si to přejí. Vše je to ještě ve hvězdách.

Kde tě můžou fanoušci vidět, ať už na tribunách a nebo v osobním životě? Můžou si s tebou popovídat?

 Dělám v Mekáči, takže se klidně stavte na cheese ;) Hraji také šipky ale jako začátečník. V momentální době působím jako fanynka na plný úvazek týmu Captains No.1 a možná v budoucnu se dostanu i do hry ;) A to že si semnou můžou povídat, jsem velice přátelská,takže ano, mohou a já jim nic neudělám :D

 

 

 

 

TOPlist